Protseduur SHARM on loomuliku ilu ja tervise saavutamise meetod lihtsate ja unikaalsete operatsioonide ning kaasaegsete tehniliste saavutuste abil.

Eelmainitud kosmetoloogiline võte ei nõua kirurgilist sekkumist, olles seega ilukirurgia alternatiiviks. Silmanähtavaid tulemusi on märgata juba pärast esimest protseduuri ja efekt on n-ö kasvava iseloomuga kogu kuuri jooksul.

Kehamassaaž SHARM on lihaste biomehaaniline vibrostimuleerimine spetsiaalse kaherõngalise eboniidist sõrmekestega otsikuga. Selle pöörlevad, muljuvad ja hõõruvad erineva sageduse ja mõjutamise sügavusega liigutused mõjutavad nahka, lihaseid, rasvakihti, organismi lümfi- ja vereringesüsteemi.

SHARM seadmega tehtav massaaž on lõdvestava, paistetusevastase, valuvastase ja mürke kehast välja viiva mõjuga. See aitab lahendada ka teatud paikseid probleeme: lokaalsete rasvaladestuste kõrvaldamine, valusümptomite kõrvaldamine, soolestiku töö parandamine, venitusarmide ravi, kehakontuuride modelleerimine jne.
SHARM näole ühendab 5 protseduuri:

1) Mikrodermabraasia: naha pealmise sarvkesta puhastus (korrigeerib nahastruktuuri ja nahavärvust).

2) Mehhaaniline lümfodrenaaž: vähendab turseid, parandab näokontuuri, kiirendab paranemist, ravib põletikku.

3) Biomehhaaniline toniseerimine koos magnetraviga: vähendab pingeid, töötleb lihaseid, pingutab nahakontuure- „lihaste shaiping“.

4) Biomehhaniline stimulatsioon väikeste otsikutega: parandab vereringet, silendab kortse, parandab nahavärvust, tõstab üldist nahatoonust.

5) Samuti õlgade, juustepiirkonna ja selja massaaž: vähendab lihaspingeid, parandab vereringet ja silmanägemist, peatab juuste väljalangemise.

Meeldiv, rahustav protseduur, mis annab liftingu tulemuse juba esimesel protseduuril, effekt suureneb kuuri jätkudes, vastunäidustused peaaegu puuduvad.

– naha taastumiseks peale plastilist operatsiooni;

– nahatursed, silmaümbrus;

– lõtvunud ja närtsinud nahk;

– kortsud silmade ja huulte ümber, laubal;

– halvenenud näonaha verevarustus – «väsinud nägu»

– ei meeldi oma näo peegelpilt!

Massaaž kehale aparaadil SHARM – lõõgastav, meeldiv, füsioloogiline ja tervendav protseduur.

Massaaž SHARM kehale – on lihaste biomehhaaniline vibrostimulatsioon spetsiaalse aparaadiga millel eboniidist ostikud, mis pöörlevad, masseerivad ja hõõruvad erineva kiiruse ja sügavusega, toimivad hästi organismi nahale, lihastele, rasvakihile, lümfo- ja vereringele.

Protseduuri esimene etapp – kehamassaaž jalataldadest kuni õlgadeni lümfodrenaaži režiimil: rahustav, turseid vähendav, valu vähendav ja detoks-effekt. Järgmisel etapil toimub lokaalsete probleemide lahendamine: rasvakudede vähendamine, valusümptomite leevendamine, ainevahetuse aktiveerumine, silueti modelleerimine jne.

– figuuri korrigeerimine (tselluliidi ja rasvakudede eemaldamine)

– naha, lihaste elastsuse parandamine, taastumine peale sünnitust

– traumajärgne rehabilitatsioon, valu sündroomi leevendamine

– organismi detoksikatsioon, tursete vähendamine

– antistressi programmis (unetuse ravimine, krooniline väsimus)

– sportlaste ettevalmistamine võistlusteks ja taastumine peale intensiivset koormust

Protseduuri kuur

Määratakse individuaalselt, keskmiselt 1-2 protseduuri nädalas, 12-20 protseduuri.

Kuuri hoidvad seansid 1 kord 2-3 nädala jooksul.

Tagasiside aparaadi «SHARM» kasutamise kohta oli Priorovanim. Trauma- ja Ortopeedia Instituudilt: „2009 a. oli tehtud selle aparaadiga 785 protseduuri (keskmine ravikuur 10 – protseduuri). Aparaat SHARM näitas suurt ravieffekti: valuvaigistav, turseid vähendav, põletikuvastane, metaboolne, vasoaktiivne. Aparaat SHARM toimib analoogselt käsimassaažile (hõõrumine, mudimine, paitamine, vibratsioon) ja on soovitatud kasutada füsioteraapilistel ka kosmetoloogilistel protseduuridel.

Protseduur on universaalne ja sobib tegemiseks kõikidel hooaegadel!

Protseduuri tehakse neutraalse massaažiõliga, mis aitab vältida kõiki võimalikke allergilisi reaktsioone. Antud protseduuri peamiseks plussiks on see, et reflektoorsete alade mõjutamisega kõrvaldatakse paljud häired, nagu: peavalu, ärevus, suruv tunne rinnus, samuti paraneb mao-sooletrakti töö.

Spordimeditsiini instituudi sõnul:

„Üks tund SHARM kehamassaaži parandab verevarustust rohkem kui 5 korda võrreldes 1 tunni sporditreeninguga”.

Aparaatne massaaž SHARM – see on mugavus, ohutus, valutus, kiire tulemus!

 

HINNAD

Nägu   55 minutit   48 €

Nägu, kael  1 tund 20 minutit   60 €

Nägu, kael, dekoltee  1 tund 20 minutit   70 €

VIP – protseduur: Nägu, kael, dekoltee   2 tundi   80 €

+ 20 min. lõõgastavat vibromassaaži seljale

SHARM kehale   20 minutit   18 €

SHARM kehale   40 minutit   27 €

SHARM kehale   60 minutit   38 €

 

quotes

10 aastat vaevlesin naha probleemidega ja nuud nendest vabanesin.Svetlana on toeline professionaal! Edu ja tervist.

Beautiful treatment
Nijole
quotes

Olen olnud Svetlana klient juba kümme aastat. Ma usun hooldust ja ravi ainult teda. Viimati nad ravivad nakkushaigust ja teisel korral prx-33 protseduuri järgi inimene jõudis paremasse seisundisse kui üldse. Nüüd olen rahul noorte ja iluteenustega ja muidugi asjaolu, et mul on nii fantastiline kosmeetik. Koduhooldus on muutunud firmadele Fitomelatonina ja IS Clinical, ning selle Shiseido ja La Mer eemaldati tagakasti.

klient
Karin
quotes

Mulle meeldib salong väga. Palju erinevaid protseduure. Svetlana on suurepärane arst-kosmeetik. Ma käin teisest linnast. Soovitan kõigile sõpradele.

@klient
Klient

Log in with your credentials

Forgot your details?