D’Arsonval kasutatakse järgnevate probleemide puhul: juuste väljalangemise ning isegi alopeetsia puhul, kõõma ning muude ebameeldivate nähtuste puhul. Lisaks tugevdab D’arsonvali kasutamine juuksejuuri- ja sibulaid ning tagab kiire juuksekasvu. Samuti parandab seade peanaha varustamist verega, mis omakorda aitab lahendada nii mõnedki nahaprobleemid.

Juuste väljalangemisel on tavaliselt üks nendest kolmest põhjusest:

1. Probleem veresoontega juuste piirkonnas. Veresooned võivad kaotada oma elastsuse, mis põhjustab verevarustuse halvenemist, ning jääkainete väljutamine karvasibulast ei toimu nii nagu peaks. D’arsonvali ravi aitab elektronvooganormaliseerida veresoonte läbilaskvust.

2. Organismi hormoonide eritamisel esinevad häired. Selle põhjusega juuste väljalangemist nimetatakse androgeenseks alopeetsiaks. Seejuhtub kui organism eritab liiga aktiivselt meessuguhormooni testosterooni. See hormoon teeb koostööb naharasvaga, mille tulemusel moodustub dihüdrotestosteroon, mis omakorda peatab juuksekasvu või soodustab väljalangemist.

Sellel juhul pole seade võimeline mõjutama üleliigset hormooni eritamist, kuid ta avaldab positiivset mõju rasunäärmete retseptoritele ja vähendab erituste tootmist. See vähendab juuksesibulalenegatiivselt mõjuva dihüdrotestosterooni tekkimist.

3. Toitainete vähesus, mis soodustab ainevahetushäireid. Ainevahetushäirete tagajärjel on juuksed ühed esimesed organismi osad, mis nendest häiretest mõjutatud on. Nad muutuvad tuhmideks ja haprateks, algab aktiivne juukselanguse protsess. Sel puhul on darsonvalisatsioon kui abivahend, mis toestab juukseid samal ajal kui Teie võitlete algse probleemi lahendamisega.

Tänu juuste ja peanaha darsonvalisatsioonile normaliseerub naharasvade eritumine. See on väga tähtis aspekt juhul kui Teid häirib juuste liigne rasvumine. D’arsonvali kasutamine muudab rasused ja värvitud juuksed puhasteks, terveteks ja läikivateks. Nõrk impulssvahelduvvool, mida seade toodab, parandab lümfide ja südame mikrotsirkulatsiooniprotsesse ning avaldab antiseptilist ja kuivendavat mõju.

 

HINNAD

15 minutit   10€

30 minutit   20€

45 minutit   30€

60 minutit   40€

Log in with your credentials

Forgot your details?