Keha tuleb hoida sellisena, et hing ei tahaks sellest lahkuda.

Massaaž mitte ainult ei leevenda pinget ja väsimust, vaid toniseerib lihaseid, korrigeerib kehakuju, tugevdab immuunsust, annab jõudu ja energiat.

Klassikaline kehamassaaž (45 minutit / 60 minutit / 75 minutit)

Klassikaline massaaž – vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu kehamassaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele. Massaaž soodustab keha lõõgastumist või hoopiski vastupidi, toniseerib organismi olenevalt rakendatud jõust ja mõju pikkusest. Klassikaline massaaž mõjutab vereringet, seega stimuleerib ja tugevdab organismi. Massaaži kasutatakse nii teraapiates kui ka profülaktikas, see aitab leevendada pinget ja üleväsimust, parandab üldist enesetunnet taastades organismi töövõimet. Klassikaline massaaž on suurepärane vahend tervise tugevdamiseks, keha lõõgastumiseks, see meetod tõstab keha üldist funstionaalset seisundit ja atiab ennetada haigusi. Samuti on massaaž väga kasulik kui esinevad rasked füüsilised kui ka vaimsed koormused või hoopiski traumadest taastumise ajal. Massaaž soodustab lagunenud ainete eritamist, šlakki väljaviimist organismist, lipolüüsi, tselluliidi vähendamist ning lõppkokkuvõttes  muutub nahkelastsemaks.

 

Vana Eesti klassikaline massaaž (60 minutit / 75 minutit)

Vana Eesti klassikaline massaaž ühendab endasse vana aja tarkuse ja tänapäeva. Massaaž kujutab endast soonte lahti mudimist. On sügavatoimeline, intensiivne,hõlmab kogu keha jalatallast peani. Sobib traumajärgseks raviks,on pingeid ja stressimaandav. Kuna lihaseid töödeldakse sügavuti, sobib see massaaž nii tavasporti harrastavatele inimestele kui ka profisportlastele. Peale massaaži on hea kerge ja lõõgastav tunne.

 

Kaelapiirkonna massaaž (15 minutit)

Sisaldab õlavöötme – ja kaelamassaaži. Leevendab väsimust ning ärritustunnet, pea- ning kaelavalu, pearinglust, parandab inimese üldist seisundit. Massaaž vabastab selle piirkonna lihased üleliigsest pingest, osutab regulatoorset ja normaliseerib inimorganismi kõige tähtsamaid funktsioone. Edukalt kasutatakse seda neurootiliste seisundite parandamiseks, eriti migreeni ja unehäirete puhul. Kaelapiirkonna massaaž muudab kaela, käed, õlad ja selja paindlikumaks.

 

India peamassaaž “Champi” (30 minutit)

India peamassaaž on loodusteraapia, kus läbi pea-, kaela-, näo- ja õlgade piirkonna massaaži käsitletakse energia kanaleid. See massaaž on osa iidsest ayrveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ja haigusi ennetama. Massaaž mõjutab nii füüsilist kui vaimset tasandit. “Champi” tähendab hinge ehk hingemassaaži. Näidustused: silmade probleemi korral, kaela ja õlgade jäikus, tasakaalustab energeetiliselt, puhastab vaimselt, on hea juustele, mõjutades nende kasvu, parandab pea vereringet, pingsal õppe või tööperioodil aitab mõtted hoida selged. Vastunäidustused: kõrge vererõhk, rasked haigused, migreen, värsked traumad, kasvajad, tugevad ravimid.

 

Тai refleksoloogiline jalamassaaž (30 minutit / koos seljamassaažiga 60 minutit)

Refleksoloogia on kogu keha tsooniteraapia. Sõrme alla olevad valusad kohad räägivad keha toimingute häirumisest – vastav organ või piirkond on tasakaalust väljas. Need võivad olla tagajärjed pikast haigusest, liigsest koormusest, üleväsimusest. Samuti võivad põhjuseks olla traumad, põletikud ja alatoimingud. Tsoonide massaažiga antakse kehale edasi signaal viia ennast tasakaalu. Tsooniteraapia pole ainult raviv, vaid ka hagusi ennetav. Häid tulemusi on tsoonitaeraapia andnud selja ja kaela probleemide, peavalude, stressi ja sünnitusvalude leevendamisel. Jalasüsteemi peetakse väga tähtsaks, kuna jalad ühendavad meid Maaga.

 

Тai kätemassaaž (30 minutit)

Tai kätemassaaž sobib igale vanusele, nii beebidele kui ka vanuritele. Beebidele tehakse kätemassaaži tunnetuse arendamiseks. Lastele alates 1.a unehäirete puhul ja lastele, kes on hüperaktiivsed. Vanematele inimestele sobib see hästi, kuna on kasulik südamele, neerudele,parandab soolestiku tööd. Massaaž tugevdab õlga, kaela, käsivart. Tai kätemassaaž sobib väga erinevatel töökohtadel töötavatele inimestele.

 

Tselluliidivastane massaž (30 minutit/ 45 minutit / 60 minutit)

See on ennekõike intensiivse mõju avaldamine problemaatilistele kehaosadele nagu kõht, puusad ja tuharad. Apelsinikoore efekt tekib kohtades, kus on häiritud vereringe ning kus on paksem nahaalune rasvakiht. Tselluliidivastased protseduurid stimuleerivad kiiremat lümfiringet ja rahuvahelist vedeliku tsirkulatsiooni, mis omakorda aitab puhastada organismi toksiinidest ja parandab naha seisundit.

Tselluliidivastase massaaži tegemisel kasvab oluliselt masseeritavate kehapiirkodade temperatuur, mis aitab kiirendada vere sisse- ja väljavoolu ning organismi varustamist hapniku ja toitainetega. Tselluliidivastane massaž aitab tõsta elastiini ja kollageeni taset organismis, vähendada paistetust, võtta kaalust alla ja üldiselt vähendada keha mõõte. See teeb Teid saledamaks, pinguldab tuharaid ja puusasid ning muudab Teie kõhu lamedamaks.

 

Purgimassaž (15 minutit/ 30 minutit)

Purgimassaaž on meditsiiniline potseduur, mis põhineb aktiivse mõju avaldamisel inimkehale vaakumi abil. Vaakum toodetakse spetsiaalsetes, massaaži jaoks mõeldud purkides. Eriline purgimassaaži kasu seisneb selles, et kohtades, kus avaldatakse purkidega mõju kehale, tugevneb kudede, naha ning organite vere- ja lümfiringe, mille tagajärjel toimub kudede aktiivne toitmine.

Purgimassaaži tulemusel:

– märgatavalt suureneb lihastoonus ja –elastsus

– paraneb vere- ja lümfiringe

– toimub organismi detoksikatsioon

– aktiveeritakse vere uuendamisprotsess

– paranevad hingamisfunktsioonid

– kehatemperatuur alaneb

– vähenevad põletikku ja paistetust tekitavad protsessid liigestes ja kudedes

– hävitatakse ladestunud rasv (efektiivne vahend tselluliidiga võitlemiseks)

– organismi imuniteet kasvab

 

Meemassaž (15 minutit / 20 minutit)

Massaž naturaalse mesilasmeega normaliseerib kudede vereringet. Spetsiifilise massažitehnika tulemusel imendub mesi kiiresti nahka ja kõik mee bioaktiivsed komponendid satuvad verre ja töötavad organismi ainevahetuse kasuks. Nimetatud massaž muudab naha elastsemaks ja siidisemaks. Meemassaažiga leevendatakse efektiivselt depressiooni- ja stressirohkeid seisundeid. Samuti võtab see massaaž ära hingamisteede lihaste väsimuse, paraneb bronhopulmonaarne ventilatsioon, kopsude vere- ja lümfiringe, normaliseerub hingamine, kudede hüpoksia ja köha kaovad, paraneb metabolism ja uni, bronhiaalsete lihaste krambid ja limaskesta paistetus vähenevad.

Nende jaoks, kes üritavad kaalust alla võtta on meemassaaž sama tähtis kui tervislik toitumine ja füüsilise koormuse olemasolu. Selline massaaži tüüp aitab ära viia liigseid kehavedelike organismist, selle tõttu võib seda protseduuri nimetada salenemismassaažiks, mis parandab naha toonust ja struktuuri ning omab ka tselluliidivastast toimet.

 

Aroomimassaaž (45 minutit / 60 minutit)

Aroomimassaaž on massaaž, mille läbiviimiseks kasutatakse eeterlikke õlisid. Pole saladus, et kõik looduslikud õlid on mineraalainete, küllastumata rasvhapete, vitamiinide A, D ja E nii samuti kui paljude muude kasulike ainete allikateks, mis healoomuliselt mõjutavad organismi protsesse. Samuti on nendel õlidel eriline bakterite- ja põletikevastane toime. Aroomid, mida need õlid eritavad, omavad kasulikku mõju närvisüsteemile, mis aitab stabiliseerida emotsioone ja vaimset tervist.

• Meliss – vähendab väsimust

• Apelsin – tselluliidivastane, toniseeribvereringet

• Lavendel – rahustab, alandab arteriaalset vererõhku

• Kadakas – toniseerib närvisüsteemi, pinguldab nahka

• Eukalüpt – tugevad immuunsüsteemi, põletikuvastane toime, parandab süsivesikute ainevahetust

Protseduur tagab lihaste lõõgastumist, tugevdab immunsüsteemi. Pärast aroomimassaaži seanssi on tuntav emotsionaalse seisundi paranemine. Massaaž stiumleerib organismi ainevahetust, immuniteet tugevneb, paraneb lihaste ja naha toonus ning elastsus, unehäired kaovad, kiireneb nahaaluste rasvade jagamine organismis, traumade ja haiguste järgne taastumine.  Positiivseks efektiks võib pidada ka mälu paranemist ja tuju tõstmist. Aroomimassaž reguleerib ka hingamist, vereringet, veresoonkonna tööd, seedimist ning siseorganite tööd.

 

Stressivastane massaaž (60 minutit / 75 minutit)

Antud massaaž omab üldist rahustavat toimet, pärast mida tunnete end tõeliselt lõõgastunult. Seansi ajal möödub ärevus asjade üle, normaliseerub vereringe, kiiresti kaovad igasugused valud, väheneb väsimustunne, taastub töövõime ja tuju kohe kindlasti tõuseb.

 

Log in with your credentials

Forgot your details?