MEIST

MEIE PARTNERID

Kas on küsimusi? Helistage meile!

 +(372) 588 05 208

Administraatori telefon

Lugupeetud klient!

Meil on rõõm Teid tervitada meie uuel koduleheküljel!

Lugege kõigest uuest ja huvitavast, mida me tahame Teiega jagada nii Facebookis, ВКонтакте, aga samuti blogis ja Twitteris. Vaadake meie pilte Instagramist ning Flickr’st, liituge ka informatsiooni saamiseks meie uudiskirjaga. Selles virtuaalmaailmas hoolime nii Teist kui ka Teie tervisest sama hoolikalt kui meie salongis.

 

Kosmetoloogiale kui meie salongi teenusele lähenetakse alati teaduslikust vaatepunktist. Me ei tööta ainult konkreetse probleemiga vaid võtame vastu komplekseid otsuseid seoses Teie naha noorendamise ning kogu organismi tervisliku tegevusega. Oma salongis kasutame me vaid professionaalseid kosmeetikatooteid ja uusimaid seadmeid, mis on valmistatud Euroopa standardite järgi. Kõik see aitab meie spetsialistidel osutada kleintidele efektiivseid protseduure koos kiirelt saaduva, kuid pikaajalise mõjuga.

 

Laiendame pidevalt oma teadmisi esteetilise ja aparaatse kosmetoloogia valdkonnas, tõestamaks, et olla noor ja ilus võib ilma kirurgilise sekkumiseta. Meie uksed on alati avatud uutele külastajatele, kuid oma püsikliente hindame veelgi rohkem. Nende jaoks nuputame välja kõige soodsamad pakkumised ning osutame ka süsteemseid allahindlusi.

Re-Vita ilusalongis üritame me hoida Teie esteetilist ilu ning tervist igal võimalikul moel. Meie salongi uksed on avatud erineva vanusega inimestele, nii noortele kui ka vanematele.

 

Meiega tunnete Te end alati terve, ilusa ning noorena!

Ärge häbenege meiega ühendust võtta! Esitage küsimusi erinevatel, Teid huvitavatel teemadel ja meie üritame anda Teile kõige paremad vastused info@re-vita.ee

 

Olete oodatud meie salongi!

Liitu uudiskirjaga

Siin, virtuaalmaailmas, hakkame Teie ja Teie tervise eest sama tähelepanelikult hoolitsema kui meie ilusalongis Re-Vita

Saatmine…

Serveril tekkis viga, proovige uuesti

Oleme Teie vormi kätte saanud

Meie asume aadressil: Tartu mnt. 28, Tallinn, 10115

Lahtiolekuaeg: E-L: kokkuleppel | P: suletud