Meist

Re-Vita Tallinna Ilusalong

Lugupeetud klient

Meil on rõõm Teid tervitada meie uuel koduleheküljel!

Lugege kõigest uuest ja huvitavast, mida me tahame Teiega jagada nii Facebookis, ВКонтакте, aga samuti blogis ja Twitteris. Vaadake meie pilte Instagramist ning Flickr’st, liituge ka informatsiooni saamiseks meie uudiskirjaga. Selles virtuaalmaailmas hoolime nii Teist kui ka Teie tervisest sama hoolikalt kui meie salongis.

10172845_642350875838397_1422249181_n

Meie eesmärk

Kosmetoloogiale kui meie salongi teenusele lähenetakse alati teaduslikust vaatepunktist. Me ei tööta ainult konkreetse probleemiga vaid võtame vastu komplekseid otsuseid seoses Teie naha noorendamise ning kogu organismi tervisliku tegevusega. Oma salongis kasutame me vaid professionaalseid kosmeetikatooteid ja uusimaid seadmeid, mis on valmistatud Euroopa standardite järgi. Kõik see aitab meie spetsialistidel osutada kleintidele efektiivseid protseduure koos kiirelt saaduva, kuid pikaajalise mõjuga.

Laiendame pidevalt oma teadmisi esteetilise ja aparaatse kosmetoloogia valdkonnas, tõestamaks, et olla noor ja ilus võib ilma kirurgilise sekkumiseta. Meie uksed on alati avatud uutele külastajatele, kuid oma püsikliente hindame veelgi rohkem. Nende jaoks nuputame välja kõige soodsamad pakkumised ning osutame ka süsteemseid allahindlusi.

Re-Vita ilusalongis üritame me hoida Teie esteetilist ilu ning tervist igal võimalikul moel. Meie salongi uksed on avatud erineva vanusega inimestele, nii noortele kui ka vanematele.

image

Meiega tunnete Te end alati terve, ilusa ning noorena!

Ärge häbenege meiega ühendust võtta! Esitage küsimusi erinevatel, Teid huvitavatel teemadel ja meie üritame anda Teile kõige paremad vastused

Olete oodatud meie salongi!

Registreeru protseduurile

logo1

Re-Vita ilusalongis üritame me hoida Teie esteetilist ilu ning tervist igal võimalikul moel. Selleks, et saada oma postile soodsad pakkumised liituge meie uudiskirjaga!

+(372) 58805208
Meie asume aadressil:
Tartu mnt. 28, Tallinn, 10115

Log in with your credentials

Forgot your details?