MEIST

MEIE PARTNERID

Kas on küsimusi? Helistage meile!

 +(372) 588 05 208

Administraatori telefon

18 aprill 2016

AROOMI -JA JALATALLA MASSAAŽIDE

MÕJU TERVISELE

Käes on kevad. Võiks ju arvata, et kevadel on inimesed energilised, rõõmsad, sest lõpuks on taevas ka päikest. Aga millegipärast pole see nii. Peale pikka ja väsitavat tööaastat oleme kõik väsinud, tüdinud ja energiast tühjad. Mida saab teha, et enesetunnet parandada ja ennast aidata.

 

Kevadel soovitaks kindlasti käia rohkem massaazis. Väga hästi sobib selleks aroomimassaaž. Aroomimassaaž eeterlike õlidega rahustab, maandab pinged ja ravib. Üheks lemmikuks on apelsini eeterliku õli massaaž. Apelsinil on nahka toniseeriv toime, samuti lagundab apelsin rasvu ja tselluliiti. Apelsin mõjub toniseerivalt ja loob sädeleva meeleolu. Kes meist seda ei tahaks.

 

Väga hästi mõjub kadakaõli. See leevendab väsimustunnet, parandab vereringet, alandab veresuhkru taset. On veel hulk väga häid ja kasulikke aroomimassaaže. Ja kui te tahate tunda ennast veel eriti värskena ja pingevabana, siis soovitame kompleksmassaaži. Lisaks aroomimassaažile saate teha ka jalatalla punktmassaaži. See annab väga kiire ja efektiivse tulemuse.

 

Miks sobib ja  just kevadel teha jalatalla massaaži?

 

Nii nagu aroomimassaaž, aitab ka punktmassaaž kiiresti ja tõhusalt leevendada tervise probleeme. Jalad on ALUSTALAKS kehale. Jalasüsteemi peetakse väga tähtsaks, sest ta on juhttee oma juurteni, n.ö jalad ühendavad meid Emakese Maaga. Öeldakse, et silmad on inimese peegel. Kui seda küsida refleksoloogilt, vastaks ta kindlasti, et jalad räägivad oma peremehe hingest, psüühikast ja füüsisest.

 

Kõige paremaid tulemusi on see protseduur andnud selja-ja kaelaprobleemide, peavalude, stressi, väsimuse,  vereringe ja liigeseprobleemide leevendamisel. Kuid miks on just see prtseduur soovitav. Kuna sellel puudub vanusepiirang. Jalatalla punktmassaaži võib teha erinevas vanuses inimestele. Sobib alates imikutest ja väga hasti mõjub vanuritele. See pole valulik, on rahustav ja lõõgastav. Kellele siis ei meeldiks selline mõnus massaaž?

Kevad on just see aeg, kus veel enne suvepuhkusi saab oma keha ja meeli lasta hellitada mõnusate aroomidega ja jalatalla massaažiga. Kasutage kindasti võimalust seda endale lubada. Kõik me tahame olla ilusad ja terved ja mitte ainult väliselt, vaid ka seesmiselt. Ja nagu on hästi öeldud, et tervis on ilu pant.

 

Kaunist päikselist kevadet!

 

Artiklit kirjutas Re-Vita ilusalongi massöör ja reflektoloogia spetsialist Signe Benga

 

VAATA AROOMOMASSAAŽI KUUPAKKUMIST >

Liitu uudiskirjaga

Siin, virtuaalmaailmas, hakkame Teie ja Teie tervise eest sama tähelepanelikult hoolitsema kui meie ilusalongis Re-Vita

Saatmine…

Serveril tekkis viga, proovige uuesti

Oleme Teie vormi kätte saanud

Meie asume aadressil: Tartu mnt. 28, Tallinn, 10115

Lahtiolekuaeg: E-L: kokkuleppel | P: suletud