Iga naise unistuseks on pikad tihedad ripsmed ja kaunid kulmud. Hoolitsetud, kaunilt vormitud kulmud ning rikkalikku värvi ripsmed ei tee ainult pilku väljendusrikkamaks, vaid muudavad kogu nägu. Sellisest ilust ei taha aga päeva lõpus kuidagi loobuda. Ei taha ning ei olegi vaja. Sest täna on olemas alternatiiv igapäevasele meikimisele – kulmude ja ripsmete püsivärvimine.

Pärast kulmude ja ripsmete värvimist ei ole kliendil vaja silmi värvida, et need säravaks muuta. Värvimine säästab sellistest nörritavatest pisiasjadest nagu laialiläinud ripsmetušš ning maha kulunud pliiats, mistõttu ei pea meiki päeva jooksul kohendama. Neid eeliseid mõistes hakkavad kaunima soo esindajad aina sagedamini ripsmeid ja kulme värvima.

Tänu suurele värvivalikule saab iga klient valida talle meelepärase värvi. Kui ripsmete jaoks valitakse sagedamini must värv, siis kulme värvitakse tihti pruuni või halli värvi. Ideaalseks kulmude värviks peetakse seda, mis on üks või kaks tooni juuksevärvist tumedam. Tavaliselt püsib värv 3-4 nädalat, misjärel võib protseduuri korrata.

Kulmude ja ripsmete värvimine on populaarne teenus, mis aitab naistel oma pilku väljendusrikkamaks muuta. Kulmude värvimine aitab muuta mitte ainult kulmude värvi vaid ka nende vormi. Professionaalne meister võib värvi abil muuta kulmud tihedamaks, pikemaks, kaarjaks jne.

Värviga värvitud kulmud ja ripsmed näivad efektsemad kui need, mis värviti tuši või pliiatsiga. Seda seetõttu, et värvimise ajal värvitakse isegi kõige märkamatud karvad. Tänu ripsmete ja kulmude värvimisele muutub pilk kõige kiiremini väljendusrikkamaks.

Kuidas kulme hooldada:

• harjake kulme iga päev – see stimuleerib nende kasvu, karvad muutuvad kergemini sätitavamaks

• korrigeerige kulme terava pintsetiga nende kasvamise suunas

• vajadusel võib kulme veidi lõigata (kui karvad on väga pikad)

• kulmude värvimiseks kasutage kulmupliiatsit või lauvärve (blondidel 1-2 tooni juustest tumedamad,

kõikidel teistel 1-2 tooni heledamad)

• kulmude fikseerimiseks kasutage spetsiaalset kulmugeeli (värvitu on parem)

 

HINNAD

Ripsmete värvimine   5€

Kulmude värvimine   5€

Kulmude korrigeerimine   5€

Log in with your credentials

Forgot your details?